Структура та органи управління закладу освіти

Адміністрація:

Стоцька Оксана Анатоліївна - директор, здійснює керівництво закладом освіти.

Заболотня Світлана Павлівна – заступник директора з навчальної роботи.

Александров Олександр Григорович - заступник директора з навчально-виховної роботи.

Новак Алла Володимирівна – заступник директора з господарчої роботи

Органи колегіального управління:

Педагогічна рада (створено для розгляду складних питань організації освітнього процесу, підвищення кваліфікації та професійної майстерності педагогів. До її складу входять учителі, вихователі груп подовженого дня, адміністрація . Очолює її директор )

Колегіальні органи громадського самоврядування:

Загальношкільна конференція – вищій колегіальний орган громадського самоврядування.

Рада школи (33 особи: 11представників батьківської громади, 11 - від колективу школи, 11 учнів ІІ та ІІІ ступенів. Голова –Рішко Юлія Іванівна)

Учнівське самоврядування  ( президент Первомайської міської дитячої організації «Лідер» - Былоусова Дар я , учениця 8 класу).

Профспілковий комітет (5 представників колективу ).

Методична рада (11 педагогів) колегіальний орган педагогічних працівників, обов'язок якого — сприяти розвитку та удосконаленню методики освітнього процесу, професійної майстерності і творчого зростання вчителів і вихователів.