Структура та органи управління закладу освіти

Адміністрація:

Стоцька Оксана Анатоліївна - директор школи, здійснює керівництво закладом освіти.

Заболотня Світлана Павлівна – заступник директора з навчальної роботи.

Люлька Алла Вікторівна - заступник директора з навчально-виховної роботи.

Новак Алла Володимирівна – заступник директора з господарчої роботи

Органи колегіального управління школою:

Педагогічна рада (створено для розгляду складних питань організації освітнього процесу, підвищення кваліфікації та професійної майстерності педагогів. До її складу входять учителі, вихователі груп подовженого дня, адміністрація школи. Очолює її директор школи)

Колегіальні органи громадського самоврядування:

Загальношкільна конференція – вищій колегіальний орган громадського самоврядування.

Рада школи (33 особи: 11представників батьківської громади, 11 - від колективу школи, 11 учнів ІІ та ІІІ ступенів. Голова –Рішко Юлія Іванівна)

Учнівське самоврядування школи ( президент Первомайської міської дитячої організації «Лідер» - Бережна Ангеліна, учениця 10 класу, заступник – Панова Ксенія).

Профспілковий комітет (5 представників колективу школи).

Методична рада (11 педагогів) колегіальний орган педагогічних працівників, обов'язок якого — сприяти розвитку та удосконаленню методики освітнього процесу, професійної майстерності і творчого зростання вчителів і вихователів.