Структура та органи управління закладу освіти

Органи колегіального управління школою:

Загальношкільна конференція – вищій колегіальний орган громадського самоуправління.

Рада школи (33 особи: 11представників батьківської громади, 11 - від колективу школи, 11 учнів ІІ та ІІІ ступенів. Голова –Рішко Юлія Іванівна)

Педагогічна рада (створено для розгляду складних питань організації освітнього процесу, підвищення кваліфікації та професійної майстерності педагогів. До її складу входять учителі, вихователі груп подовженого дня, адміністрація школи. Очолює її директор школи)

Нарада при директорові (використовується для вирішення термінових питань, пов'язаних з організацією освітнього процесу (аналізу успішності учнів, дисципліни в школі, для організації позакласної діяльності).

Адміністрація:

Стоцька Оксана Анатоліївна - директор школи.

Заболотня Світлана Павлівна – заступник директора з навчальної роботи.

Люлька Алла Вікторівна - заступник директора з навчально-виховної роботи.

Новак Алла Володимирівна – завідуючий господарством.

Органи громадського самоврядування:

Учнівське самоврядування школи ( президент Первомайської міської дитячої організації «Лідер» - Бережна Ангеліна, учениця 10 класу, заступник – Панова Ксенія).

Профспілковий комітет (5 представників колективу школи).

Батьківський комітет школи (налічує 21 особу, голова – Остапішина Аліна Миколаївна ).

Методична рада (11 педагогів) колегіальний орган педагогічних працівників, обов'язок якого — сприяти розвитку та удосконаленню методики освітнього процесу, професійної майстерності і творчого зростання вчителів і вихователів.