Літній відпочинок

З 29.05.2018 по 15.06.2018 на базі Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Первомайської міської ради Харківської області працював табір відпочинку з денним перебуванням "Сонечко".

Учні ЗОШ №5 та ЗОШ №6 відпочивали протягом 14 днів. В перший день роботи табору діти взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Сонячне літо» та танцювали на подвір`ї школи під керівництвом старшокласників закладу.

29.05.2018 1 29.05.2018 2

29 травня на базі табору "Сонечко" було урочисто відкрито мовний загін "Diamonds". Основною метою літнього кемпу є подолання мовного бар’єру та вивчення англійської мови через ігри та проектну діяльність. Учні 4-8 класів взяли активну участь у роботі табору: виготовляли іменні бейджі, плакати табору та окремих груп, вчились спілкуватися та грати розмовляючи англійською мовою, проходилиь квести та вирішували проблемні завдання. Кожен учень мав можливість підвищити інтерес та жагу до вивчення англійської мови!