Літній відпочинок

ітній відпочинок

З 29.05.2018 по 15.06.2018 на базі Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Первомайської міської ради Харківської області працює табір відпочинку з денним перебуванням "Сонечко".

Учні ЗОШ №5 та ЗОШ №6 будуть відпочивати протягом 14 днів. В перший день роботи табору діти взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Сонячне літо» та танцювали на подвір`ї школи під керівництвом старшокласників закладу. Попереду на дітей чекають не менш цікаві заходи.

29.05.2018 1 29.05.2018 2

29 травня на базі табору "Сонечко" було урочисто відкрито мовний загін "Diamonds". Основною метою літнього кемпу є подолання мовного бар’єру та вивчення англійської мови через ігри та проектну діяльність. Учні 4-8 класів беруть активну участь у роботі табору: виготовляють іменні бейджі, плакати табору та окремих груп, вчяться спілкуватися та грати розмовляючи англійською мовою, проходять квести та вирішують проблемні завдання. Кожен учень має можливість підвищити інтерес та жагу до вивчення англійської мови!