Педагогічний колектив

 


1.    Стоцька О.  – директор, вчитель фізики,  категорія – вища.

2.    Заболотня С.  – заступник з НР, вчитель англ.мови,  категорія – вища.

3.    Александров О.  – заступник з НВР ,  категорія – вища. 

4.    Люлька А.  – заступник з НВР, педагог-організатор,  категорія – перша. 

5.    Золотухіна Н.  – вчитель української мови та літератури,  категорія – вища, старший учитель.

6.    Задорожня Л.  – вчитель української мови та літератури,  категорія – перша

7.    Приймак Л.  – вчитель образотворчого мистецтва, категорія – перша, 

8.  Александрова Л.  – вчитель української мови та літератури, категорія – перша

9.    Охотникова С.  – вчитель російської мови та літератури, категорія – вища, адреса сайту – ohotnicovasveta.at.ua

10.  Леонідова Л.  – вчитель російської мови та літератури,  категорія – вища, старший учитель

11.    Руденко О.  – вчитель математики,  категорія – перша.

12.   Толокнєєва Т.  – вчитель математики,  категорія – друга.

13.  Бондар В.  – практичний психолог, вчитель фізики,  категорія – вища, старший учитель, адреса сайту – valentina-bondar.jimdo.com

14.              Коноваленко В.  – вчитель інформатики та фізики,  категорія – перша.

15.              Кірпіченко А.  – вчитель інформатики та фізики,  категорія – друга.

16.              Захарова Л.  – вчитель хімії, категорія – вища.

17.              Горбунова Л.  – вчитель біології,  категорія – вища,учитель-методист

18.              Ільїнська О.  – вчитель біології,  категорія – вища, учитель-методист.

19.              Мартиненко Н.  – вчитель історії,  категорія – вища, учитель-методист

20.              Чернега І.  – вчитель історії,  категорія – друга

21.              Якубів В. – вчитель географії,  категорія – друга.

22.              Кіч М.  – вчитель англ. мови, категорія – вища.

23.              М'яка Д.  – вчитель англ. мови,  категорія – спеціаліст.

24.      Ковалик О.  – вчитель фізичної культури,  категорія – вища,старший учитель, адреса сайту - kovalyk.at.ua

25.             Руденко Н.  – вчитель англ. мови,  категорія – перша.

26.             Рачинський П.  – вчитель фізичної культури,  категорія – вища, учитель- методист.

27.              Михасько Л.  – вчитель трудового навчання, категорія – перша.

28.          Садовська Т.  – вчитель початкових класів,  категорія – вища, старший учитель.

29.          Соловйова О.  – вчитель початкових класів,  категорія – вища,старший учитель.

30.              Крюкова А.  – вчитель початкових класів,  категорія – перша.

31.              Гончарова Т.  – вчитель початкових класів,  категорія – спеціаліст, 

32.              Овсянникова С.  – вчитель початкових класів, категорія – вища.

33.              Рижикова В.а  – вчитель початкових класів,  категорія – вища.

34.              Непочатова Л.  – вчитель початкових класів,  категорія – вища

35.              Чубукіна І.  – вчитель початкових класів,  категорія – вища.

36.              Чернушенко Т. – вчитель початкових класів,  категорія – перша.

37.        Алейник Т. – вчитель початкових класів,  категорія – вища.

38.              Бордунова Н. – вчитель музичного мистецтва,  категорія – перша, 

39.              Рішко Ю. – директор ІРЦ,  категорія – вища,

40.        Сивенко К.-вчитель математики, інформатики, категорія-спеціаліст,

41.        Чабарай Ю. - вчитель української мови та літератури.