Патріотичне виховання юного покоління

У Первомайському ліцеї №5 відбулися заходи з нагоди Дня Соборності України. У цей пам’ятний день на площі біля ПК «Хімік» учні ліцею брали участь у акції «Єднайся, рідна Україно!», яку підготували працівники відділу культури і туризму. Учні разом заспівали разом головну пісню нашої держави – Гімн України.

22 січня класними керівниками були проведені години спілкування під час яких учні ознайомилися з   історію виникнення цього державного свята: «22 січня 1919 року у Києві на Софіївській площі проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Століттями розірваний український народ об’єднався на своїй землі в єдиній Українській державі. В наші дні це свято стало особливо актуальним, щоб ми знали і пам'ятали, наскільки важлива і дорога нам ця єдність».

Учні разом заспівали разом головну пісню нашої держави – Гімн України.

22.01.2019 1 22.01.2019 2 22.01.2019 3

«Україна була, є і буде»

30.01.2017 122 січня учні 5-Б класу взяли активну участь у тематичному заході, присвяченому Дню Соборності України, який відбувся в актовій залі нашої школи. Учасники читали вірші, присвячені нашій батьківщині, співали про неї пісні. Ведучі провели для глядачів вікторину «Чи знаєш ти свою країну?».  Сподіваємось, що такі заходи стануть традиційними у нашій школі.

01.12.2016 4  4 грудня 2019 року пройшов конкурс серед 9-11 класів «Нумо,хлопці!», присвячений Дню збройних сил України. Хлопці змагалися у таких конкурсах: «Естафета з м`ячем», «Комплексна естафета», «Підтягування», «Хореографічний конкурс» та «Ерудит». Перемогу одержали хлопці з 10 класу. Вітаємо переможців

«Козацькі забави»

17 жовтня 2019 року в школі пройшов виховний захід «Козацькі забави». Учні 3-В класу  влаштували змагання куренів. Хлопці брали участь у таких конкурсах як: «Доставка цінних пакетів», Козацький кінь», «Козацьке товариство»,  «Козацька гармата» та інші. Усі команди були нагороджені грамотами. Найкращій курінь отримав булаву.

«Козацьке життя»

16 жовтня в школі відбулося свято 4-Б класу «Козацьке життя». 2 курені змагалися між собою у конкурсах з посадки картоплі, приготування борщу, рухах гопака та інших. У перервах між конкурсами дівчата розважали гостей віршами та веселими піснями. Закінчився захід загальною козацькою піснею та нагородженням всіх учасників свята.

До дня захисника України

11 жовтня в школі відбулися заходи, присвячені Дню захисника України. Юні козачата 3-х класів показали знання історії, спортивні навички у змагання «Козацькі розваги». Найбільш спритними та кмітливими виявилися учні куреню «Хортиця» 3-В классу, який посів 1 місце. Вітаємо переможців.

2222222222333 22222222 222222222222

В 5-Б класі відбулася година спілкування «Професія – захисник Вітчизни». Завідуюча шкільною бібліотекою розповіла про життя та подвиг Валерія Кондрат`єва. Учні з захопленням слухали розповідь-презентацію про колишнього випускника школи, який прожив коротке, але достойне життя. Ми пишаємось нашим героєм.

16 вересня-ДЕНЬ МІСТА

В школі відбулася виставка квіткових композицій «Осінні барви Первомайщини» та конкурс плакатів «Первомайський – місто майбутнього». Роботи, представлені учнями 5-11 класів, були змістовними та цікавими. Плакати 7-Б та 8-А класів членами журі визнані найкращими.

IMG 0134  IMG 0158

Кращі квіткові композиції - роботи 9-А та 9-Б класів взяли участь у міській виставці.