Національно - патріотичне виховання

 

Виховний захід  «Кращої, ніж рідна, мови не буває»

До Дня української мови та писемності )

9 листопада 2021 року у до Дня української мови та писемності відбувся виховний захід «Кращої, ніж рідна, мови не буває». Учні ознайомилися  з цікавими фактами про рідну мову.

Традиційно, не обійшлося без читання віршів українською мовою відомих українських письменників.

Любіть і цінуйте рідну мову – вона у нас найкраща!

 20.02.2020 2

 


   

«Козацькі забави»

12 жовтня 2021 року в ліцеї пройшов виховний захід «Козацькі забави». Учні 2-х класів  влаштували змагання куренів. Хлопці брали участь у таких конкурсах як: «Доставлення цінних пакетів», Козацький кінь», «Козацьке товариство»,  «Козацька гармата» та інші. Усі команди були нагороджені грамотами. Найкращий курінь отримав булаву.

 

 

 

«Козацьке життя»

 

13 жовтня 2021 року ліцеї відбулося свято 4-А класу «Козацьке життя». 2 курені змагалися між собою у конкурсах з посадки картоплі, приготування борщу, рухах гопака та інших. У перервах між конкурсами дівчата розважали гостей віршами та веселими піснями. Закінчився захід загальною козацькою піснею та нагородженням всіх учасників свята. 

_____________________________________________________________________________________________

 

 

До дня захисника України

 

 

 

11 жовтня в ліцеї  відбулися заходи, присвячені Дню захисника України. Юні козачата 3-х класів показали знання історії, спортивні навички у змагання «Козацькі розваги». Найбільш спритними та кмітливими виявилися учні куреню «Хортиця» 3-Б класу, який посів 1 місце. Вітаємо переможців.

 

 

 

 

 В 5-х класі відбулася відруальна онлайн година спілкування «Професія – захисник Вітчизни». Класні керівники  розповіли про життя та подвиг Валерія Кондрат`єва. Учні з захопленням слухали розповідь-презентацію про колишнього випускника ліцею, який прожив коротке, але достойне життя. Ми пишаємось нашим героєм.

 

 

___________________________________________________________________________________

 

16 вересня-ДЕНЬ МІСТА 

 

В ліцеї  відбулася виставка квіткових композицій «Осінні барви Первомайщини» та конкурс плакатів «Первомайський – місто майбутнього». Роботи, представлені учнями 5-11 класів, були змістовними та цікавими. Плакати 7-Б та 8-А класів членами журі визнані найкращими.

IMG 0134          IMG 0158

 

___________________________________________________________________________________________