Олімпіади, конкурси

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І (ШКІЛЬНОГО) ЕТАПУ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД

 

2021/2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

 

З фізики: 

 

1. Чемшита М -7-Б клас;

 

2. Бєзлепкіну М – 8-В клас;

 

3. Росторгуєву Д – 9-Б клас;

 

3. Джинчарадзе Г – 10-Б клас;

 

5. Ткакіщака Д 11-А клас.                            

 

З хімії:

 

1. Трофімова О – 7- Б клас;

 

2. Васильєву М – 8-А клас;

 

3. Росторгуєву Д – 9-Б клас;

 

4. Джинчарадзе Г – 10-Б клас;

 

5. Крамара Д – 11-Б клас.

 

З географії:

 

1. Саргіну В – 7-А клас;

 

2. Безлєпкіну М – 8-В клас;

 

3. Гришаєву Є – 9-А клас;

 

4. Гіпнер Є – 10-Б клас;

 

5. Сетежева Ю – 11-Б клас

 

З математики:

 

1. Занадворних М – 5-А клас;

 

2. Гобан А – 6-А клас;

 

3. Трофімова О – 7-Б клас;

 

4. Ансарову В – 8-В клас;

 

5. Росторгуєву Д – 9-Б клас;

 

6. Джинчарадзе Г – 10 -Б клас;

 

7. Аленевського В – 11-Б клас;

 

З біології:                                                                      

 

1. Федорик В – 7-Б клас;

 

2. Безєпкіну М – 8- В клас;

 

3. Єфіменко К – 9-А клас;

 

4. Росторгуєву Д – 9-Б клас;

 

5. Джинчарадзе Г – 10 -Б клас;

 

6. Єфіменко К – 11-А клас..

 

З інформатики:

 

1. Моїсеєва К – 8-А клас;

 

2. Жовтневого Б – 9-Б клас;

 

3. Бабіч К – 10-А клас;

 

4. Крамара Д – 11-Б клас.

 

З екології:

 

1. Юнаш А – 10-Б клас;

 

2. Крамара Д – 11-Б клас.

 

З астрономії:

 

1. Агафоненко А – 10-Б клас;

 

2. Пікуліну М – 11-Б клас.

 

З інформаційних технологій:

 

1. Задорожнього В – 8-Б клас;

 

2. Прокопенка Д – 9-Б клас;

 

3. Дюкарєву З– 10-А клас;

 

4. Мунтяна Б – 11-Б клас.

 

З трудового навчання (технічна праця):

 

1. Гаврилюка К – 7-А клас;

 

2. Шульдішова І – 8-А клас;

 

3. Абдуллаєва Т – 9-А клас;

 

4. Баканова Д – 10-А клас;

 

5. Єршова Д – 11-А клас.

 

З трудового навчання (обслуговуюча праця):

 

1. Шевєлєву С – 7-Б клас;

 

2. Ясінську А – 8-Б клас;

 

3. Гришаєву Є – 9-А клас;

 

З української мови та літератури:

 

1. Великоданова Є – 6-А клас;

 

2. Круглову К – 7-А клас

 

3. Безлєпкіну М - 8-В клас;

 

4. Марченко В – 9-А клас;

 

5. Бабіч К – 10-А клас;

 

6. Петренко Є – 11-Б клас;

 

З історії:

 

1. Трофімова О – 7-Б клас;

 

2. Безлєпкіну М – 8- В клас;

 

3. Бондаренка К – 9-Б клас;

 

4. Джинчарадзе Г – 10-Б клас;

 

5. Світличного В – 11-А клас;

 

З правознавства:

 

1. Бондаренка К – 9-Б клас;

 

1. Джинчарадзе Г – 10-Б клас;

 

З англійської мови:

 

1. Дунаєву К – 7-Б клас;

 

2. Ансарову В – 8-В клас;

 

3. Беспалу Ю– 9-Г клас;

 

4. Бабіч К – 10-А клас;

 

5. Ткакіщака Д – 11-Б клас;

 

З російської мови та літератури:

 

1. Ансарову В – 8-В клас;

 

2. Залазаєву К – 9-Г клас;

 

3. Гіпнер Є – 10-Б клас;

 

4. Петренка Є – 11-А клас;


______________________________________________________________________

01.10.2021 - 26.10.2021 відбувся  І (шкільний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.