Вітаємо зі святом "Останній дзвоник"!

Набір до 1 класу

Додаткову інформацію дивіться за посиланням

26 лютого в Україні

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

(більше - тут  http://school5p.in.ua/index.php/robota-biblioteki).

____________________________________________________________________________

16 лютого 2022 року -День Єднання

Випускникам Первомайського ліцею №5 присвячується!

Відео привітання

21 січня 2022  року  в ліцеї  проводився квест  «Моя квітуча та соборна Україна». Учнівська молодь 10-А та 10-Б класів змагалася в знаннях історії, мови, традицій, звичаїв українців. Фінальний конкурс на знання українських пісень визначив переможців -10-А клас. Вітаємо з перемогою !

21 січня 2022  року  в закладі проводилися виховні години «Україна соборна» до Дня соборності України. Класні керівники розповідали учням про історичну подію- об’єднання УНР та ЗУНР, демонстрували  відеофільми  з даної теми.

Протягом минулого тижня в ліцеї  для учнів 1-6-х класів проводились спортивні перерви. Лідери учнівського самоврядування Грун К. та

Козлова А. проводили рухливі ігри та спортивні конкурси.

Школярі були задоволені !

23 і 24 грудня в ліцеї відбулися новорічні ранки. Учні 5-В та 6-х класів брали участь у різноманітних конкурсах, співали пісні, танцювали та отримали новорічні подарунки.

Напередодні  новорічних канікул в ліцеї  відбулося нагородження лауреатів  та дипломантів  фестивалю обдарованих дітей «Сузір'я талантів». Переможці визначалися шляхом  оф-лайн та он-лайн голосування. Серед переможців : Марія Занадворних – номінація «Вокал», учні 6-А класу -номінація «Театр», танцори із 5-В класу, та Кіра Бабіч -номінація «Я можу». Вітаємо призерів та переможців.

В ліцеї  відбулися   святкові ранки, присвячені  Дню святого Миколая для учнів 1-4 класів.  Учні старших класів привітали  малюків з прийдешними святами та подарували творчі  «подарунки». Школярі  з задоволенням слухали пісні, танцювали веселі  новорічні  танці та руханки.

7 грудня в рамках акції «16 днів проти насильства»  Центром соціальних служб міста проводилися бесіди з учнями ліцею. Представники Центру розповіли про необхідність ефективного спілкування в 5-7 класах, про ситуацію з ВІЛ \СНІДом в Україні в 9-10 класах, про профілактику  проявів насильства в учнівському середовищі в 8-9 класах

6 грудня в нашому ліцеї відбулися традиційні змагання "Нумо, хлопці" серед учнів 9-х класів. Хлопці змагалися в  естафетах, підтягувалися на перекладинах, чистили картоплю, пришивали гудзики і навіть танцювали. Перемогу одержали учні 9-В класу. Молодці!

3 грудня  завершився другий день фестивалю обдарованих дітей «Сузір'я талантів». Сьогодні  у фестивалі брали участь танцори, вокалісти, циркові артисти  8-11 класів. Під сводами актової зали лунали пісні, звучала запальна музика танцювальних ритмів. Глядачі отримали  велике задоволення від виступів  молоді нашого ліцею.

1 грудня в ліцеї  проводився перший конкурсний день фестивалю обдарованих дітей «Сузір'я талантів». Школярі  демонстрували свої таланти в номінаціях «Вокал», «Хореографія», «Театр». Найкращі номери оберуть глядачі  шляхом голосування та он-лайн голосування. Глядачі з задоволенням слухали чудові пісні, спостерігали за юними акторами та вболівали за віртуозних танцорів.

Браво, юні артисти.

Голодомор 1932-1933 років

26 листопада в Первомайському ліцеї №5 пройшла єдина виховна година «Трагедія Голодомору» . Класні керівники розповіли про страшні події тих років, про жахливу трагедію, яка спіткала український народ в 30-ті роки минулого століття.

Урок пам’яті в 9-г класі

Урок пам’яті в 2-в класі

З 22 листопада по 03 грудня відповідно до річного плану роботи ліцею триває виставка малюнків «Молодь обирає здоров’я»

18 листопада у рамках місячника Цифрової грамотності Бюро правової допомоги провело для учнів 10-11-х класів Zoom – конференцію щодо правових основ використання цифрових технологій.

10 листопада у рамках Європейського тижня сталої енергії з учнями початкової ланки ліцею була проведена інтерактивна гра "Місто кліматичної магії"

З 25 по 30 жовтня учні, педагоги, батьки долучилися до проведення Європейського тижня сталої енергії. Педагогами були проведені різноманітні заходи, а саме: екоуроки «Споживай енергію розумно», виставка дитячих малюнків по збереженню енергії «Енергозбереження очима дітей!», перегляд та обговорення документального фільму «Земля 2100»,  інформаційні хвилинки «Енергозбереження – це просто», шкільний фото-квест «Збережи енергію» та ін.

Лекція «Кібербулінг та його наслідки»

25 жовтня в ліцеї проводилася лекція «Кібербулінг та його наслідки»

Для учнів 6-7 класів .Начальник Центру безоплатної правової допомоги Демченко М.В.розповів учням про правила поведінки під час дистанційного навчання, про наслідки протиправної поведінки.

Участь у Дні туризму

7 жовтня 2021 року на базі ПБДЮТ відбулися спортивні змагання до Дня туризму в лісному масиві «Генеральська балка». Команда ліцею «Борці» виборола перемогу у змаганнях «Туристська техніка» та «Туристський побут» та посіла 2 загальнокомандне місці. Так тримати!

Інтелектуальна гра «ЩО?ДЕ? КОЛИ?»

12 вересня на базі ліцею відбулися ігри серії «ЩО?ДЕ? КОЛИ?»,

де брали участь учні 7-8 класів. Учні відповідали на запитання ведучого та давали характеристику пам’ятних місць Первомайського. Переможцями гри стала команда 8-Б класу.

Загальношкільний день здоров’я

10 вересня в ліцеї відбувся День здоров’я. Учні 2-11 класів брали участь у туристичних конкурсах, конкурсах пісні, змаганнях кашоварів, знавців лікарських рослин. Перемогу в змаганнях отримали учні 8-Б класу, які будуть захищати честь ліцею у міських змаганнях.