Новини

З 24 жовтня в ліцеї почалися осінні канікули, які тривали тиждень! Сподіваємося, учням вдалося відпочити та вони готові з новими силами продовжувати навчання!


У 3-В класі Алейник Тетяна Євгенівна організувала та провела цікаву відкриту виховну годину «На захисті Батьківщини».



 Також, до Дня українського козацтва вчителем з предмету «Захист України» Руденко Олексієм Олексійовичем було організовано відео подорож «Козацькими стежками». За результатами подорожі було проведено онлайн-вікторину.


Протягом вересня у стінах нашого ліцею працювала стаціонарна скринька, куди кожен бажаючий міг принести листи, малюнки та обереги для наших військових. Подивитися на роботи можна за посиланням: https://youtu.be/b71bnvxXBto. Всі листи подяки та підтримки учнів вже прямують до наших героїв!

 


Протягом жовтня у ліцеї проводиться І етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. В олімпіадах взяли участь учні 7-11 класів, пишаємось їх активністю та щиро вітаємо переможців!


14__жовтня День захисника України.

Вітаємо всіх захисників та захисниць. Учні ліцею передали своє захоплення вашою справою через малюнки. Педагоги, які пищаються вашими здобутками, підготували відеопрезентацію цих малюнків, яку всі можуть переглянути за посинаннями:

Онлайн-виставка малюнків "Степ і воля- козацька доля"    https://youtu.be/ANelR3XlgpE

Акція "Дякуємо захисникам України"    https://youtu.be/b71bnvxXBto

Зі святом!


30 вересня на сторінках наших соціальних мереж було викладено відеопривітання до Дня працівника освіти, де учні від щирого серця та з краплею гумору висловлювали слова подяки своїм вчителям. Долучаємось до цього привітання. І щиросердно бажаємо вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і нехай Вам завжди всміхається доля. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

Відеопривітання https://www.youtube.com/watch?v=tJbv3qoJnLU

 


 

28 вересня ДСНС України було проведено лекцію у Zoom для учнів 5 класів з теми «Мінна безпека». Також, було надано матеріали класним керівникам 6-11класів для проведення виховної години за цією ж темою.

 


 

22 вересня Чернега Іван Володимирович проводив відкриту тематичну виховну годину «День партизанської слави» у 10-11 класах. Формат проведення: Zoom-конференція

 


 

21 вересня Непочатовою Ларисою Володимирівною було проведено відкритий виховний захід «Свято до дня Миру» для учнів 3-Б класу.

 


 

До дня міста спільно з вчителем історії Мартиненко Надією Георгіївною було підготовано історичну вікторину до дня міста у форматі «Вірю, не вірю», що була проведена у соціальній мережі Instagram.


 

15 вересня за співпраці із Харківським обласним центром молоді та ДСНС України було проведено тренінг «Основи мінної безпеки, дії під час небезпечних ситуацій». Учасниками були вчителі та учні старших класів. За результатами тренінгу кожен учасник отримав сертифікат.


На другому тижні навчання у стінах нашого ліцею було оголошено про відкриття стаціонарної скриньки листів на підтримку військових. Кожен учень може принести лист, малюнок або сувенір. Роботи учнів будуть передані нашим захисникам на фронт.



Олімпійський тиждень,
присвячений Дню фізкультури і спорту
Вересень 2022
Учителями фізичної культури було знято відео ролик, в якому учні ліцею пропагували олімпійські види спорту, провели зустріч з Зимою М.І. учасником естафети Олімпійського вогню ХХІІ Олімпійських ігор, оформили виставку малюнків учнів 5-8 класів за темою "Олімпійський рух".
1662714480347
 


 

Перший місяць навчального року завжди дуже насичений подіями та яскравими заходами. На честь свята першого вересня у ліцеї відбулася святкова лінійка для випускників та першокласників. Спільно з Люлькою Алою Вікторівною випускниками було підготовано святковий квест у стінах нашого ліцею для першачків.

                      

Також, у свято першого вересня ліцей оголосив про відкриття своїх соціальних мереж: у телеграм та Instagram (щоб перейти на наші соціальні мережі натисніть на їх назву).  Де першою публікацією стало привітання вчителів з початком навчального року. 


________________

____________________________________

Вітаємо зі святом "Останній дзвоник"!

https://youtu.be/cqItphDb-tM

https://youtu.be/cp9426UXOlE

https://youtube.com/shorts/cbjrmcOCdug

https://youtu.be/S3-LFUYIKXE


Набір до 1 класу

Додаткову інформацію дивіться за посиланням 

http://school5p.in.ua/index.php/b1/vstup-do-litseyu/b-m-p




26 лютого в Україні

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

(більше - тут  http://school5p.in.ua/index.php/robota-biblioteki).

____________________________________________________________________________


16 лютого 2022 року -День Єднання


 


 

Випускникам Первомайського ліцею №5 присвячується!

  

Відео привітання

 


 

 

21 січня 2022  року  в ліцеї  проводився квест  «Моя квітуча та соборна Україна». Учнівська молодь 10-А та 10-Б класів змагалася в знаннях історії, мови, традицій, звичаїв українців. Фінальний конкурс на знання українських пісень визначив переможців -10-А клас. Вітаємо з перемогою !

 


 

21 січня 2022  року  в закладі проводилися виховні години «Україна соборна» до Дня соборності України. Класні керівники розповідали учням про історичну подію- об’єднання УНР та ЗУНР, демонстрували  відеофільми  з даної теми.

 


 

Протягом минулого тижня в ліцеї  для учнів 1-6-х класів проводились спортивні перерви. Лідери учнівського самоврядування Грун К. та

Козлова А. проводили рухливі ігри та спортивні конкурси.

Школярі були задоволені !


 


 23 і 24 грудня в ліцеї відбулися новорічні ранки. Учні 5-В та 6-х класів брали участь у різноманітних конкурсах, співали пісні, танцювали та отримали новорічні подарунки.

 

 


Напередодні  новорічних канікул в ліцеї  відбулося нагородження лауреатів  та дипломантів  фестивалю обдарованих дітей «Сузір'я талантів». Переможці визначалися шляхом  оф-лайн та он-лайн голосування. Серед переможців : Марія Занадворних – номінація «Вокал», учні 6-А класу -номінація «Театр», танцори із 5-В класу, та Кіра Бабіч -номінація «Я можу». Вітаємо призерів та переможців.

 


 


 

В ліцеї  відбулися   святкові ранки, присвячені  Дню святого Миколая для учнів 1-4 класів.  Учні старших класів привітали  малюків з прийдешними святами та подарували творчі  «подарунки». Школярі  з задоволенням слухали пісні, танцювали веселі  новорічні  танці та руханки.

 


7 грудня в рамках акції «16 днів проти насильства»  Центром соціальних служб міста проводилися бесіди з учнями ліцею. Представники Центру розповіли про необхідність ефективного спілкування в 5-7 класах, про ситуацію з ВІЛ \СНІДом в Україні в 9-10 класах, про профілактику  проявів насильства в учнівському середовищі в 8-9 класах

 

 


 

6 грудня в нашому ліцеї відбулися традиційні змагання "Нумо, хлопці" серед учнів 9-х класів. Хлопці змагалися в  естафетах, підтягувалися на перекладинах, чистили картоплю, пришивали гудзики і навіть танцювали. Перемогу одержали учні 9-В класу. Молодці!

 


 

 

3 грудня  завершився другий день фестивалю обдарованих дітей «Сузір'я талантів». Сьогодні  у фестивалі брали участь танцори, вокалісти, циркові артисти  8-11 класів. Під сводами актової зали лунали пісні, звучала запальна музика танцювальних ритмів. Глядачі отримали  велике задоволення від виступів  молоді нашого ліцею.


1 грудня в ліцеї  проводився перший конкурсний день фестивалю обдарованих дітей «Сузір'я талантів». Школярі  демонстрували свої таланти в номінаціях «Вокал», «Хореографія», «Театр». Найкращі номери оберуть глядачі  шляхом голосування та он-лайн голосування. Глядачі з задоволенням слухали чудові пісні, спостерігали за юними акторами та вболівали за віртуозних танцорів.

Браво, юні артисти.


             Голодомор 1932-1933 років

26 листопада в Первомайському ліцеї №5 пройшла єдина виховна година «Трагедія Голодомору» . Класні керівники розповіли про страшні події тих років, про жахливу трагедію, яка спіткала український народ в 30-ті роки минулого століття.

Урок пам’яті в 9-г класі

 

Урок пам’яті в 2-в класі

 


 

З 22 листопада по 03 грудня відповідно до річного плану роботи ліцею триває виставка малюнків «Молодь обирає здоров’я»

 


18 листопада у рамках місячника Цифрової грамотності Бюро правової допомоги провело для учнів 10-11-х класів Zoom – конференцію щодо правових основ використання цифрових технологій.

 

 


 

10 листопада у рамках Європейського тижня сталої енергії з учнями початкової ланки ліцею була проведена інтерактивна гра "Місто кліматичної магії"

 



З 25 по 30 жовтня учні, педагоги, батьки долучилися до проведення Європейського тижня сталої енергії. Педагогами були проведені різноманітні заходи, а саме: екоуроки «Споживай енергію розумно», виставка дитячих малюнків по збереженню енергії «Енергозбереження очима дітей!», перегляд та обговорення документального фільму «Земля 2100»,  інформаційні хвилинки «Енергозбереження – це просто», шкільний фото-квест «Збережи енергію» та ін.

 

 


 

Лекція «Кібербулінг та його наслідки»

25 жовтня в ліцеї проводилася лекція «Кібербулінг та його наслідки»

Для учнів 6-7 класів .Начальник Центру безоплатної правової допомоги Демченко М.В.розповів учням про правила поведінки під час дистанційного навчання, про наслідки протиправної поведінки.


 

Участь у Дні туризму 

7 жовтня 2021 року на базі ПБДЮТ відбулися спортивні змагання до Дня туризму в лісному масиві «Генеральська балка». Команда ліцею «Борці» виборола перемогу у змаганнях «Туристська техніка» та «Туристський побут» та посіла 2 загальнокомандне місці. Так тримати!

                                

                                

 


 

  Інтелектуальна гра «ЩО?ДЕ? КОЛИ?»

12 вересня на базі ліцею відбулися ігри серії «ЩО?ДЕ? КОЛИ?»,

де брали участь учні 7-8 класів. Учні відповідали на запитання ведучого та давали характеристику пам’ятних місць Первомайського. Переможцями гри стала команда 8-Б класу.

 

                                               

 


 

                         Загальношкільний день здоров’я

10 вересня в ліцеї відбувся День здоров’я. Учні 2-11 класів брали участь у туристичних конкурсах, конкурсах пісні, змаганнях кашоварів, знавців лікарських рослин. Перемогу в змаганнях отримали учні 8-Б класу, які будуть захищати честь ліцею у міських змаганнях.

 

                                  

                                                    


 

 

 

01.09.2020