Шановні колеги, учні, батьки

Вітаємо зі святом "Останній дзвоник"

Дорогі випускники, "Останній дзвоник" відкриває нову сторінку вашого дорослого життя. Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє». А від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє.

Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!

Для ліцеїстів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. Впевнені, що, повернувшись 1 вересня за  парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

Шановні вчителі, дякую вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба­жаю нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Щиро дякую батькам за співпрацю, адже, цього річ ви стали важливою ланкою дистанційного навчання.

Тож вітаю усіх із святом "Останній дзвоник, з успішним закінченням ще одного навчального року, який кожному подарував нові знання, нові враження, новий досвід!

Директор Оксана СТОЦЬКА

Правила поведінки на воді