Новини

Батькам майбутніх першокласників            

Комунальний заклад "Первомайський ліцей № 5 Первомайської міської ради Харківської області" запрошує на навчання першокласників 2023/2024 н.р.

https://youtu.be/vtApu9AFdeU
Детальна інформація 


До дня народження Тараса Григоровича Шевченка запрошуємо переглянути коротку ілюстровану рзповідь "Як Тарас Шевченко став зіркою" з проєкту "Книга-мандрівка. Україна". Покликання: https://www.youtube.com/watch?v=Ktb-0LRm2Pk.
 


 Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» 
повідомляє, що з 07 по 16 березня 2023 рокув межах регіонального моніторингового дослідження готовності учнів 11 класів до національного мультипредметного тесту відбудеться онлайн-тестування одинадцятикласників за завданнями ЗНО минулих років з української мови, математики та історії України.
Онлайн-тестування здійснюватиметься з використанням відповідних Google Форм за наведеними нижче посиланнями:
-          українська мова: https://forms.gle/EjryP2LL3egKDjN39
-          математики: https://forms.gle/GWuGGevU6jQF2GHWA
-          історії України: https://forms.gle/zLALK1Uj3AqUV9JH9
Після проходження онлайн-тестування учні матимуть можливість оцінити свій рівень готовності до виконання завдань НМТ-2023 з української мови, математики, історії України, ознайомившись із правильними відповідями.
Результати дослідження будуть використані у матеріалах вебконсультації для директорів/заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО, учителів української мови та літератури, математики, іноземної мови, історії, біології, фізики, хімії за темою «Підготовка випускників ЗЗСО до НМТ-2023: проблеми та завдання» у травні 2023 року, а також включені до електронного видання за підсумками регіональних досліджень «Аналіз якості освітньої діяльності в закладах дошкільної та загальної середньої освіти в сучасних умовах» у ІІІ кварталі 2023 року.
Більш детально про особливості проведення онлайн-тестування учнів 11 класів можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/fcplp
 
Пропонуємо взяти участь у тестуванні учнів 11 класів закладів освіти-учасників регіональних моніторингових досліджень та всіх бажаючих.
 

____________________________________________________________________

????????День єднання - молоде свято????????

В нього немає сформованих традицій та звичаїв, проте вже є історія, що глибоко чіпляє серця мільйонів❤️‍????.

????За цей рік слово "об'єднання" набуло для нас ще більшого значення, а наша об'єднаність стала прикладом для всього світу! Щиро вітаємо всіх та дякуємо за участь у флешмобі, що покликаний вкотре оголосити всьому світу: " Наша нація об'єднана Україною в серці!". Із вірою в перемогу до мирного, сильного майбутнього! Зі святом!

Переглянути відео можна у нашому телеграм каналі: https://t.me/lyceum5p/62


 

Перша субота лютого традиційно присвячується зустрічам випускників! Всім серцем вітаємо учнів нашого ліцею, які святкують ювілеї та їх вчителів! Випускники 1983, 1988, 1993, 1998, 2003, 2008, 2013, 2018 та 2022 неповторні, творчі, активні! Ми щиро дякуємо всім, хто взяв участь у створенні цього привітання та дав нам можливість повною мірою зануритися в історію нашого ліцею: серед випускників є й перші першокласники нашого ліцею, є й ті, хто вперше почав навчатися за 11-річною системою навчання. Бажаємо і далі зберігати у своєму серці теплі спогади про школу та отримувати нові, знову і знову опиняючись у стінах другого дому, навіть дистанційно! Запрошуємо до перегляду з покликанням: https://youtu.be/wtzmlCjTRbM


Вітаємо команду Первомайського ліцею 5 з перемогою у відбірковому турі проєкту "Активна позиція мого регіону. Очима дітей".  Учні 10-Б, 9-В та 7-А класів: Петьовка Анна, Расторгуєва Дар'я, Міхнєва Поліна, Долгіх Яна, Великоданов Єгор та Шевелєв Максим записали цікавий мотиваційний відеоролик, у якому розкрили важливість створення медіа-простору на базі нашого ліцею  та стали однією з 12 команд по Харківський області, які претендуватимуть на фінансування власного проєкту. Бажаємо успіхів та дякуємо за активну соціальну позицію!

Побачити мотиваційний відеоролик можна за покликанням: https://drive.google.com/file/d/1YrHnOwBEzyo7INpJAaF41CsnRSwW5W9g/view

 


Щиро вітаємо всіх із початком другого семестру навчання! Сподіваємося, канікули були безпечними, затишним та сповненими відпочинку. Бажаємо, щоб цей семестр приніс кожному учню багато власних яскравих перемог, нових знань та щирого задоволення.

 До вашої уваги новорічне привітання від вчителів Первомайського ліцею 5 «Мрійте – здійсниться!» за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=gUIImmV5YvQ