Новини

До уваги учнів та батьків!

На виконання Постанови КМУ № 954 від 13.09.2021, відповідно до листа МОН України 1/9-487 від 22.09.2021 "Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час "жовтого" рівня епідемічної небезпеки" з 23 вересня 2021 року для учнів 5-11 класів Первомайського ліцею №5 освітній процес здійснюється  з використанням технологій дистанційного навчання.

Розклад уроків розміщено за посиланням http://school5p.in.ua/index.php/rozklad-urokov/rozklad-5-11-klasi

Посилання на уроки, домашні завдання, результати навчальних досягнень розміщено в електронних щоденниках https://school-5p.e-schools.info/classes

Додаткові матеріали з навчальних предметів http://school5p.in.ua/index.php/storinki-predmetiv


  

Screenshot 6

 

 


 

Зустріч випускників 2021

 

Вітаємо цьогорічних ювілярів-випускників: 1981,1986,1991,1996,2001,2006,2011,2016,2021 років.

 Ми підготували для вас відеовітання за посиланням

                                                  https://youtu.be/epy91oNnreQ

                       Завжди раді вам. Колектив Первомайського ліцею №5

 


 

 

 

01.09.2020

 


Шановні колеги, учні, батьки

Вітаємо зі святом "Останній дзвоник"

Дорогі випускники, "Останній дзвоник" відкриває нову сторінку вашого дорослого життя. Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє». А від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє.

Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!

   Для ліцеїстів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. Впевнені, що, повернувшись 1 вересня за  парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

  Шановні вчителі, дякую вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба­жаю нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

   Щиро дякую батькам за співпрацю, адже, цього річ ви стали важливою ланкою дистанційного навчання.

   Тож вітаю усіх із святом "Останній дзвоник, з успішним закінченням ще одного навчального року, який кожному подарував нові знання, нові враження, новий досвід!

Директор Оксана СТОЦЬКА


 


Правила поведінки на воді