Форма входу

Комунальний заклад "Первомайський ліцей № 5 Первомайської міської ради Харківської області"

Вас вітає освітній заклад з багаторічними традиціями, позитивним досвідом та прогресивними ідеями!

Мова навчання - українська.

Комунальний заклад "Первомайський ліцей №5 Первомайської міської ради Харківської області" освітній заклад, який розпочав свою роботу згідно з рішенням виконкому Первомайської Ради народних депутатів Харківської області за  № 324 від 24.08.1978, знаходиться у спільній власності територіальної громади міста Первомайський Харківської області.

Директор :19.03.2017

Стоцька Оксана Анатоліївна

Заступник директора з навчальної роботи:

Заболотня Світлана Павлівна;

Заступник директора з навчально-виховної роботи:

Александров Олександр Григорович

За роки існування  було здійснено 40 випусків.Закінчили :

із золотою медаллю -97,  срібною медаллю – 50 учнів.

МІСІЯ  – знайти індивідуальний підхід до дитини, сприяти реалізації нею свого особистісного потенціалу, внутрішніх потреб, життєвих компетентностей, формувати успішну людину.

Єдина педагогічна тема, над реалізацією якої працює педагогічний колектив школи

«Формування ключових компетентностей учнів через освітній медіапростір школи – шлях до поліпшення якості освіти в сучасних умовах»

Виховна робота педагогічного колективу школи підпорядкована проблемній темі :
«Створення оптимальних психолого-педагогічних умов для самореалізації особистості учня як громадянина, сім’янина, професіонала».

НАША АДРЕСА:

64102, Харківська обл., м. Первомайський вул. Кіндратьєва, будинок б/н