Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Первомайської міської ради Харківської області

Вас вітає школа з багаторічними традиціями, позитивним досвідом та прогресивними ідеями!

Мова навчання - російська.

Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Первомайської міської ради Харківської області створена згідно з рішенням виконкому Первомайської Ради народних депутатів Харківської області за  № 324 від 24.08.1978, знаходиться у спільній власності територіальної громади міста Первомайський Харківської області.

Директор школи:19.03.2017

Стоцька Оксана Анатоліївна

Заступник директора з навчальної роботи:

Заболотня Світлана Павлівна;

Заступник директора з навчально-виховної роботи:

Люлька Алла Вікторівна

За роки існування школи було здійснено 39 випусків.Закінчили школу:

із золотою медаллю -95,  срібною медаллю – 48 учнів.

МІСІЯ школи – знайти індивідуальний підхід до дитини, сприяти реалізації нею свого особистісного потенціалу, внутрішніх потреб, життєвих компетентностей, формувати успішну людину.

Єдина педагогічна тема, над реалізацією якої працює педагогічний колектив школи

«Формування ключових компетентностей учнів через освітній медіапростір школи – шлях до поліпшення якості освіти в сучасних умовах»

Виховна робота педагогічного колективу школи  підпорядкована проблемній темі школи:

«Створення оптимальних психолого-педагогічних умов для самореалізації особистості учня          як громадянина, сім’янина, професіонала».

НАША АДРЕСА:

64105, Харківська обл., м. Первомайський вул. Кондратьєва