Батькам

Прес-анонс

Відвідайте безкоштовний вебінар для батьків та освітян про відповідальне батьківство, зваблення дітей онлайн та способи йому протидіяти

27 травня 2019 р. Український фонд «Благополуччя дітей» запрошує взяти участь у вебінарі "Уважні батьки: як запобігати звабленню дітей онлайн».

Кожен п’ятий підліток стикається з пропозиціями сексуального характеру саме від інтернет-знайомих. Однак це не означає, що дітям можна заборонити виходити в мережу. Не вийде! Цим ви тільки зруйнуєте довірливі взаємини. Натомість ми пропонуємо дорослим вивчити проблему, а дітей навчити правил безпеки, які будуть захищати краще за будь-які обмеження.

За годину вебінару ви почуєте про те, як бути уважними батьками для дитини в період стрімких підліткових змін, та отримаєте відповіді на запитання:

Що таке зваблення в мережі?

Яку тактику використовують спокусники?

Чому підлітки часто стають легкою мішенню зловмисника?

Як поводитися батькам, аби вберегти дитину від ризиків?

Що може свідчити про те, що ваша дитина потрапила в небезпеку?

Куди звертатися по допомогу?

Спікерка: Уляна Долиняк, тренерка, психотерапевт, директор Центру Педагогіки травми.

Для участі потрібно попередньо зареєструватися за посиланням: https://is.gd/y7Jj3w.

SID2019 logo

Основні правила безпечної роботи в інтернеті,

про які варто сказати дітям

1.Не давайте нікому своїх паролів.

2.Не надавайте особистої інформації поштою чи в чатах без гострої на те потреби.

3.Не реагуйте на непристойні та грубі коментарі, адресовані вам.

4.Повідомляйте про ситуації в інтернеті, які вас непокоять (погрози, файли певного місту, пропозиції).

5.Відмовляйтесь від зустрічей з випадковими людьми, з якими познайомились в онлайні.

6.Не діліться своїми фото з незнайомцями.

7.Не повідомляйте інформацію про кредитки батьків (номер картки, термін дії та таємний код).

8.Не викладайте фото квитків, на яких видно штрих-код чи QR-код.

9.Не скачуйте та не встановлюйте невідомі програми за посиланнями, навіть якщо їх надали друзі.

10.Встановлюючи перевірені програми, контролюйте, щоб на ПК не додались небажані програми.

11.Не переглядайте інформацію за невідомими посиланнями (друзі, які ними діляться можуть не підозрювати про загрозу).

12.Не відкривайте листи-спам, вони можуть містити віруси.